Tai, kas natūralu, visada sukuria nepaprastą namų jaukumą. Pinti daiktai lengvi, todėl net baldus (sofą, fotelius) ar didesnes dėžes perstumti, perkelti į kitą vietą nėra sudėtinga, o jūsų namai ir vėl bus tarsi atsinaujinę. Todėl pinti daiktai, baldai ypač tinka žmonėms, mėgstantiems dažnus namų perversmus.

Krepšiai ir krepšeliai

Pinti krepšeliai namuose visada randa vietą. Juose patogu iš daržo parsinešti ką tik priskintų daržovių, vaisių. Smagu į krepšius šeštadienio rytą turguje susikrauti nupirktas daržoves ar kitus produktus. Didžiausia staigmena – pilna pintinė gėlių. Ją galima padovanoti pačiam artimiausiam žmogui – mamai, draugei ar jubiliatui. Padėklas, duoninė, virtuvei skirtos dėželės taip pat gali būti pintos.

Daikčiukų slėptuvė

Mažiems, smulkiems daikčiukams, ypač jūsų rankdarbiams ar jų įrankiams – siūlams, vąšeliams, adatoms, žirklutėms, – gana saugus ir malonus prieglobstis gali būti pintos dėžutės ar pintinėlės. Daiktai ne tik nepasimes, bet ir nesuardys namų tvarkos.

Uogoms, grybams

Puikių meistrų rankomis nupinti prieškambario baldai (komoda, skrynia, fotelis), taip pat krepšiai miško gėrybėms ar net dideli kelioniniai krepšiai namų erdvei suteiks originalumo, ypatingo jaukumo ir grožio.

Kaip prižiūrėti

  • Pintų baldų nepatartina ilgam laikui palikti lauke, neapsaugoti nuo lietaus ir saulės jie gali prarasti spalvą bei deformuotis.
  • Dulkes pravartu reguliariai siurbti ar nuvalyti sausa šluoste.
  • Jei reikia rimčiau išvalyti, išplauti, naudokite tokius tirpalus: acto (1 litrui vandens 1 a. š. acto), sodos (1 litrui vandens 2 a. š. sodos), druskos (1 litrui vandens 4 a. š. druskos), citrinų rūgšties (1 litrui vandens 1 a. š. citrinos sulčių).
  • Po plovimo gerai išdžiovinkite, tik venkite tiesioginių saulės spindulių.

Parengė Ina Laumenytė