Balandžio mėnesį „CASE Construction“ surengė „Naujo G-serijos frontalinio krautuvo evoliucija“ pristatymą. „CASE Construction“ yra CNH grupės dalis, kuri savo veiklą pradėjo 1842 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dabar 180 metų patirtį tarp statybinės technikos gamintojų skaičiuojanti kompanija filialus turi visuose žemynuose. „CASE Construction“ technika gaminama Brazilijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Italijoje.

Jau 65-tus metus frontaliniai krautuvai gaminami Lecce mieste (Italijoje) įsikūrusioje gamykloje. 2017 m. ir 2019 m. CASE frontaliniai G-serijos krautuvai buvo apdovanoti už geriausią dizainą.

G-serijos CASE frontalinis krautuvas.

Pristatymo metu pagrindinį šūkį „Mes klausomės ir įgyvendiname“ padėjo realizuoti ne tik atnaujintas frontalinio krautuvo modelis – tam, kad savo klientų nuomonę išgirstų lengviau, „Case Construction“ gamintojai sukūrė WhatsApp numerį, kuriuo buvo galima kreiptis ir užduoti klausimus tiesiogiai skaitmeninio pristatymo metu. Siekdamas patenkinti komercinės rinkos iššūkius, gamintojas padidino naujųjų G-serijos frontalinių krautuvų produktyvumą, patikimumą ir pelningumą.

Statybinės technikos evoliucija: daugiau produktyvumo, daugiau patikimumo ir daugiau pelningumo

PRODUKTYVUMAS. Gamintojai pagalvojo apie maksimalų operatorių komfortą, kiek įmanoma geresnę krautuvo kontrolę bei lengvą valdymą:

  • Naujas liečiamasis ekranas su patogesniu ir lengviau valdomu meniu. Šalia vairalazdės įrengti trys mygtukai, kurie leidžia patekti į lankomiausias meniu vietas vieno mygtuko paspaudimu.
  • Trys kaušo pripildymo funkcijos, kurias operatorius gali pasirinkti pagal savo darbo metodus.
  • „Parallel lifting“ funkcija, kuri reguliuoja kaušo kampą jo pakėlimo metu.
  • „SiteConnect“ modulis, kuris renka mašinos duomenis ir siunčia juos į centrą, kur jie analizuojami stengiantis diagnozuoti galimą problemą prieš jai atsirandant. Įspėjimą su rekomendacijomis ir veiksmų planu gauna Jūsų CASE tiekėjas. Ši sistema leidžia analizuoti potencialias grėsmes ir padidina jos veikimo laiką.
G-serijos frontalinio krautuvo kabinos vidus.

PATIKIMUMUI didinti gamintojai įdiegė:

  • padangų stebėjimo sistemą – dabar slėgį padangose bus galima stebėti iš operatoriaus kabinos;
  • popardaviminės priežiūros sistemą „CASE Care“, kurioje pateikiama bendra visų tiekėjų informacija apie geriausią CASE technikos priežiūrą;
  • skysčių analizės ir stebėjimo programą „CASE Fluid“, kuri apsaugo nuo rimtų gedimų ir pratęsia mašinos naudojimą.
G-serijos frontalinis krautuvas.

PELNINGUMUI didinti gamintojai integravo „Payload Scale“ programą. Šis integruotos apkrovos svarstyklių modulis, kontroliuojamas kabinoje esančiu liečiamuoju ekranu, skaičiuoja ir registruoja viską, kas yra frontalinio krautuvo kauše. Remiantis sistemos įvedamais ir išsaugomais duomenimis, galima apskaičiuoti, kiek reikės pakrauti frontalinio krautuvo kaušų, kad būtų įgyvendintas dienos tikslas. Taip pat ši sistema suteikia galimybę administracijai matyti darbų eigą realiuoju laiku – nesant krautuvo darbo vietoje. Taip pat sumažintas serviso aptarnavimo intervalas.

G-serijos frontalinis krautuvas.

Konstruktoriai sugebėjo sukurti programas, kurios leistų nuotoliniu būdu užkirsti kelią rimtiems gedimams, pagal krautuvo parodymus galėtų kuo tiksliau planuoti atliekamą darbą. Net aptarnavimų intervalas prailgintas tam, kad šis krautuvas būtų kuo produktyvesnis ir turėtų kuo mažiau prastovų. Gamintojų reikalavimai suderinti operatorių patogią darbo vietą bei efektyvų darbą jau įgyvendinti, todėl galima teigti, kad G-serijos frontalinis krautuvas dirba klientui ir jo verslo sėkmei.

Daugiau informacijos Jums suteikti gali:

Mindaugas Juknius

Statybinės technikos pardavimų vadovas (Case, Doosan, Bomag)

Telefonas: +370 614 66 590

mindaugas.juknius@intrac.lt

Mindaugas Šlapkauskas

Statybinės technikos pardavimų vadybininkas (Case, Doosan, Bomag)

Telefonas: +370 620 60 072

mindaugas.slapkauskas@intrac.lt

Deividas Buslius

Statybinės technikos pardavimų vadybininkas (Case, Doosan, Bomag)

Telefonas: +370 614 87 585

deividas.buslius@intrac.lt