Pastaruoju metu maisto prekybai socialiniuose tinkluose ir skelbimų portaluose aktyviai augant, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai be fizinių patikrų atidžiai stebi ir šią erdvę bei vykdo sustiprintą kontrolę, siekiant, kad vartotojus pasiektų tik saugūs ir kokybiški produktai. Analizuodami interneto erdvėje pasirodančius skelbimus apie gaminamą ir pristatomą mėsą ir jos gaminius bei patikrinę šią informaciją, VMVT inspektoriai nustatė, kad Jurbarko rajono mėsos gamintojo veikla buvo nelegali.

Šviežia mėsa ūkinėse patalpose buvo tvarkoma neturint tokiai veiklai būtino VMVT leidimo ir nesilaikant privalomų higienos bei sanitarijos reikalavimų, neužtikrinant maisto saugos. Be to, buvo neteisėtai deklaruojama apie vykdomą ekologinį ūkininkavimą – patikrinimo metu nustatyta, kad ūkis nebuvo sertifikuotas ekologiniam ūkininkavimui.

Pagal turimą informaciją VMVT Tauragės departamento inspektoriai kartu su Kauno Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnais atliko kontrolinį mėsos gaminių pirkimą ir neplaninį ūkinės veiklos patikrinimą. Asmuo, pardavęs mėsos produktus, dokumentų, pagrindžiančių vykdomą veiklą, pateikti negalėjo.